Jazdiareň Palomino

 

Pozrite sa na svet zo sedla koňa!

Príďte nás navštíviť, ponúkame Vám jazdu na koni, počas ktorej si môžete vychutnať dokonalú harmóniu so zvieraťom a nechať sa uniesť čarom krásnej prírody. Strávte svoj voľný čas v príjemnom prostredí v spoločnosti týchto inteligentných a krásnych zvierat.

 

VÝUČBA JAZDY NA KONI

Našim hosťom ponúkame možnosť výberu najsimpatickejšieho tátoša z 12-tich koní. Pod dohľadom trpezlivých a skúsených inštruktorov si môžete osvojiť techniku jazdy na koni, môžete spoznať zvieratá, ich charakteristické vlastnosti a zákonitosti ich správania, aby ste sa naučili navzájom rešpektovať a spolupracovať. Začiatočníci môžu získať novú a bezpochyby príjemnú skúsenosť, zistiť, že svet je zo sedla omnoho krajší! Správnym zaobchádzaním s koňom spôsobíte radosť nielen sebe, ale aj zvieraťu. Pochopiť koňskú dušu je neuveriteľne krásna skúsenosť, zažite to spolu s nami v Jazdiarni Palomino.

Ponúkame Vám kvalitnú a odbornú výučbu jazdy na koni, môžete si vybrať, či Vás zaujme westernový, alebo skôr tradičný anglický štýl jazdenia.

V ponuke sú kurzy aj pre úplných začiatočníkov vo všetkých vekových kategóriách. Na najmenších návštevníkov čakajú milé a veselé poníky. Pre snaživých jazdcov ponúkame nezabudnuteľné potuľky na koňoch v blízkom okolí, v lete sú veľmi atraktívne vychádzky k vode. Máme tiež dobrú správu pre pokročilých a skúsených jazdcov: náš klub je organizátorom westernových pretekov, ktoré sa spravidla konajú v auguste. Naša Jazdiareň Palomino ako člen združenia Putovný pohár sa stala organizátorom tejto významnej a nezabudnutelnej akcie. Vac informácií o podujatí získate na webovej adrese: www.putovnypohar.estranky.sk


Otváracie hodiny

  • 14.00 - 18.00
  • podľa objednávky
  • vychádzky do prírody